Sponsorzy i patroni RollCup

Polski Związek Sportów Wrotkarskich

PZSW zgodnie ze swym statutem rozwija i popularyzuje wszystkie cieszące się na świecie popularnością specjalności wrotkarskie (potoczna nazywa sporty na rolkach) oraz jazdę na deskorolce i hulajnodze. Polski Związek Sportów Wrotkarskich dąży do zorganizowania wrotkarstwa wyczynowego, opartego na jak największej liczbie klubów zrzeszonych przy PZSW i będzie wspierał inicjatywy popularyzowania wrotkarstwa masowego, rekreacyjnego.

Stowarzysznie GREEN

Stowarzyszenie Kulturalno-Sportowe „Green” powstało w marcu 2006, a jego głównym celem jest popularyzacja jazdy na rolkach wśród dzieci, młodzieży i dorosłych. Swoje cele realizujemy poprzez organizacje zawodów, imprez promocyjnych, pokazów oraz angażowanie się w projekty promujące sporty.

Blading Games

Rollcamp to przede wszystkim świetna zabawa. To każdy dzień pełen pasji, gdzie pod okiem wykwalifikowanych instruktorów rozwiniesz swoje umiejętności na każdym poziomie w jeździe na rolkach.

To również niezapomniane przeżycia i wspaniali ludzie, pełni zajawki do sportu.

Image

Marka specjalizująca się w produkcji rolek do jazdy freeride, powstała w 2016 roku po wydzieleniu się z marki Seba. Skaterzy zawsze cenili sobie wygodę topowych modeli FR Skates, FRX, FR2 i FR1 i są to ciągle jedne z najczęściej wybieranych rolek do jazdy freeride. Obecnie oferuje ona szeroki wybór rolek oraz akcesoriów rolkowych w tym szyny z mocowaniem UFS i dobrej jakości koła.

Seba Skates

Seba to legendarna marka stworzona w 2005 przez Sebastiena Laffargue, czołowego zawodnika freestyle slalom.
Jako pierwsi zaproponowali rolkę do slalomu na bazie carbonowego buta.

Obecnie, po stworzeniu przez założyciela nowej marki FR Skates, zajmuje się produkcją wyspecjalizowanych rolek do jazdy freestyle slalom oraz jazdy agresywnej.

Razors

Jeden z największych producentów rolek do jazdy agresywnej obecny na rynku już od końcówki lat 90'. Obecnie rolki Razors to modele cenione za nisko zawieszony środek ciężkości, za łatwość wykonywania trików i wygodę i wysoką jakość wykonania.

Hedonskate

Hedonskate to największy skateshop internetowy w Polsce i jeden z najpopularniejszych specjalistycznych sklepów w Europie zajmujący się tylko i wyłącznie asortymentem rolek agresywnych.W ciągu 17 lat działalności Hedonskate znacznie wzmocnił swoją pozycję dzięki bezpośredniej współpracy z dystrybutorami i producentami, będąc jednocześnie organizatorem i sponsorem wielu zawodów oraz wydarzeń rolkowych w całej Europie — zielona marka Hedonskate jest bez problemu rozpoznawana w każdym zakątku świata.

Ground Control

Firma założona przez legendę jazdy wyczynowej Johna Elliota. Szyny GC to pewniak pod każdym względem. Model, który na zawsze zapisze się w historii rolek, Featherlite, potrafi sprawić wrażenie miękkości podczas grindowania jednocześnie będąc bardzo twardym i odpornym na ścieranie. Obecnie w ofercie mają całą gamę szyn w tym szyny aluminiowe 3X3 oraz freeride'owe.

SkatePro

To zdecydowanie największy skateshop w europie. Znajdziecie tu wszystko co jest potrzebne aby jeździć na rolkach, a przez to że SkatePro jest domem praktycznie wszystkich marek ze sportów X, wybór akcesoriów takich jak kaski, ochraniacze, ubrania, jest przeogromny. Tania i szybka wysyłka do Pl, wspieranie Polskich wydarzeń to coś co powinno Cię zachęcić do zakupów.

Streetpark

Skate In Park to projekt stworzony z myślą o miłośnikach letnich sportów ekstremalnych, dla których zima jest smutnym czasem, kiedy muszą odłożyć swoje pasje na bok. Już od 2006 staramy się tworzyć miejsca gdzie zimą można rozwijać swoje pasje.

Streetpark

STREETPARK to nowoczesny obiekt łączący w sobie całoroczny kryty skatepark o powierzchni 1200 m², przestrzeń konferencyjną, warsztatową i wystawową.
Celem naszego obiektu jest stworzenie warunków, w których nasi goście będą mogli się rozwijać. Budujemy nowoczesną społeczność, do współtworzenia której zapraszamy wszystkich

Techramps

Jako krakowska firma Techramps projektujemy i budujemy skateparki od 2003 roku, zarówno w Polsce jak i na całym świecie.
Ponadto wspieramy środowisko sportów ekstremalnych – rozwijanie zajawy u najmłodszych, jak i tych starszych skaterów jest dla nas ważnym elementem działalności.

Techramps

Zethum Park - otwarty w tym roku kryty, klimatyzowany i ogrzewany skatepark mieszczący się w Łodzi przy ul. Łąkowej 11. Zapraszamy użytkowników hulajnóg, rolek, wrotek, bmx-ów i dirt-ów. Na parku znajdziecie różnego rodzaju przeszkody przeznaczone do wysokich lotów, m.in. flybox oraz basen z gąbkami.

Techramps

Jesteśmy zespołem kreatywnych, energetycznych sportowców.
Prowadzimy naukę jazdy na rolkach, wrotkach, deskorolce i hulajnodze na naszym obiekcie ze Skateparkiem zlokalizowanym na stadionie Polsat Plus Arena w Gdańsku oraz w terenie na obszarze całego Trójmiasta.

Blading Games

Blading Games to połączenie sił @bladelikeagirl i @rollerblading.bear. Na rolkach jeździmy od niedawna, ale dość szybko udało nam się zorganizować duże zawody rolkowe w Katowicach - Kato Blading Games. Obecnie staramy się wspierać inne projekty rolkowe i pracujemy nad naszymi kolejnymi autorskimi zawodami.